محل تبلیغات شما

1-       چند سال پیش. اتاق حراست، کنار اورژانس بیمارستان. آقای میانسالی روی صندلی کلافه نشسته. جوانی با پرخاش با او حرف می زند.

جوان: کجا تصادف کردین؟

مرد میانسال: چند بار بگم؟ من باهاش تصادف نکردم

جوان: طبق قانون کسی که تصادفی میاره بیمارستان، مسوول تصادف هست. تکرار می کنم. کجا تصادف کردین؟

مرد میانسال: عجب غلطی کردما! بابا! دیدم این بابا افتاده کنار خیابون. زدم کنار. دیدم تصادف کرده و حالش بده. گفتم برسونمش بیمارستان که ثوابی کرده باشم. بد کردم؟

جوان: بعله! اصلا به تو چه که بیاریش بیمارستان؟ زنگ می زدی اورژانس یا 110! فکر کردی چکاره ای؟

2-       تصاویری از متولد ماه مهر (نقل به مضمون): پسر کیف دختر را که ان موتورسوار ربوده اند به صد زحمت پس می گیرد. در این بین یکی از ان به زمین می خورد و نهایتا همه را به کلانتری می آورند.

افسر رو می کند به پسر: تو این بابا رو زدی زمین (اشاره می کند به موتورسوار که درحال آه و ناله است)

پسر: کیف این خانومو یده بود.

افسر تو شکمش می رود: یده بود که یده بود! مملکت حساب و کتاب داره! نیرو انتظامی داره! اصلا تو چکاره ای؟

3-       درون دفتر یکی از مدیران یکی از ادارات یکی از شهرستانهای زله زده. استاد دانشگاه عرق کرده و مضطرب روی صندلی نشسته است و مدیر محترم او را سین جیم می کند

مدیر: شما برای چی اومدین این شهر؟

استاد: من پژوهشگرم!

مدیر: از کجا معلوم؟ درسته که من اینجا مدیرم اما قبل از اون اطلاعاتیم؛ گفته باشم!

استاد دست در کیفش می کند و کارت دانشگاه را به مدیر می دهد. مدیر نیم نگاهی به کارت می اندازد اما بیشتر نگاهش را به استاد دوخته

مدیر: اینجا حساب کتاب داره. همینجوری نیس که هر کی بخواد پاشه بیاد به اسم تحقیق و اینا اطلاعات جمع کنه

استاد: هدف من کمک به این مردم بیچاره است که بتونن یه جوری بعد زله قد راست کنن

مدیر: هدف شما؟ به شما چه ربطی داره؟ اصلا شما چکاره ای؟

.

راستی! ما چکاره ایم؟

این دکمه استارتش کو پس؟

رفیق من «پینوکیو»

مهم ترین آداب روشنفکری

چکاره ,تو ,تصادف ,مدیر ,اصلا ,یکی ,یکی از ,می کند ,یده بود ,را به ,کجا تصادف ,تصادف کردین؟مرد میانسال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگردی